بستن پاپ اپ
دیگه مدیریت کردن بسه
تاریخ آخرین بروزرسانی محتوا:

وقتشه بیزینست رو فقط رهبری کنی چون وقتی خیلی از امور بیزینست رو سیستمی کنی، کلی از وقتت آزاد میشه.

درخواست دمو
جشنواره بهاره 1403
جشنواره بهاره 1403
تاریخ آخرین بروزرسانی محتوا:
قیمت اصلی: 3.200.000 تومانقیمت با تخفیف ویژه: 980.000 تومان جهت خرید اشتراک یکساله حضور غیاب و درخواست مرخصی با تخفیف ویژه، کلیک کنید. خرید اشتراک یکساله در صورت تمایل به خرید نسخه دائمی، به لینک زیر مراجعه نمایید. خرید نسخه دائمی  
بستن پاپ اپ
تماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید
بستن پاپ اپ
مشاوره تلفنی

با اشتیاق فراوان منتظر پاسخ گویی به شما عزیزان هستیم، همین الان تماس بگیرید.

time صبح از ساعت 8 الی 16
time عصر از ساعت 18 الی 22

بصورت 24 ساعته پذیرای سوالات و درخواست مشاوره رایگان شما هستیم.

لطفا پس از ثبت درخواست صبور باشید، حتما در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

درخواست مشاوره رایگان
بستن پاپ اپ درخواست مشاوره رایگان
بستن پاپ اپ

تمایل به نصب کدام یک از موارد زیر دارید:

نصب نصب وب سایت اطلاع رسانی تایماز نصب نزم افزار نصب نرم افزار تایماز

نرم افزار مدیریت پرسنل

تماس با ما نصب

ماژول ها

حضور و غیاب

حضور و غیاب

حضور غیاب پرسنلت که کنترل ورود خروج، ماموریت، مرخصی و اضافه کاری میشه رو خیلی راحت توی یه سیستم آنلاین، مدیریت کن.

گزارشات حضور غیاب و مرخصی

گزارشات حضور غیاب و مرخصی

با گزارشاتی که از بخش حضور و غیاب و مرخصی نرم فزار تایماز دریافت می کنید، آشنا بشید.

مرخصی

مرخصی

اگه میخوای دیگه نیازی به پرینت کاغذهای زیاد بابت درخواست مرخصی پرسنلت نداشته باشی و خیلی راحت همه درخواست‌های مرخصی رو آنلاین کنترل و بررسی کنی، این ماژول کارسازه برات.

اضافه کاری

اضافه کاری

پرسنلتون دیگه درخواست‌‏های اضافه کاریشون رو اینجا ثبت می کنن و نیازی به کاغذ ندارن. شما هم اضافه کاری‌ها رو از این طریق کنترل می کنین و جلوی اضافه کاری‌های نادرست رو از طریق گزارشاتی که پرسنلتون باید برای اضافه کاری‌هاشون به سیستم ارائه بدن، می‌گیرین.

ماموریت

ماموریت

پرسنلتون دیگه درخواست‏‌های ماموریت های داخلی و خارجی رو اینجا ثبت می کنن و نیازی به کاغذ ندارن. شما هم ماموریت‌ها رو از این طریق کنترل می کنین و جلوی ماموریت‌های نادرست رو از طریق گزارشاتی که پرسنلون باید برای ماموریت‌هاشون به سیستم ارائه بدن، می‌گیرین.

مکاتبات سازمانی و نامه نگاری

مکاتبات سازمانی و نامه نگاری

نامه‌هاتون گم میشن؟ هیچ جایی در بستر اینترنت ندارین که هر وقت که خوساتین بتونید نامه‌هاتون رو بفرستید یا حتی به اون نامه‌های قبلیتون دسترسی داشته باشین؟ این قسمت خوراکتونه😊

آرشیو مدارک و اسناد

آرشیو مدارک و اسناد

با استفاده از بایگانی الکترونیک اسناد، دیگه نگران فضای فیزیکی و هزینه های اضافی نگهداری هارد و فلش و .... نباش. با خیال راحت توی هر موقعیتی هستی، اسنادت رو در سامانه بارگذاری کن و برای همیشه در دسترس خودت قرار بده.

وظایف و درخواست ها

وظایف و درخواست ها

دیگه خیالتون راحته که تمامی کارهایی که باید انجام بدین رو در قالب لیست منظمی دارین و هر موقع هم انجام شد، انتقالش بدین به کارهای تموم شده و انجام شده. البته که برای بقیه هم وظایف رو تعریف کنید و یه کنترل جامع داشته باشید به روی فعالیت‌هایی که داره انجام میشه.

جلسات پیشرفته

جلسات پیشرفته

میتونید خیلی راحت جلسات کاری خودتون رو ثبت و مصوبات رو تا لحظه انجام کامل پیگیری کنین. هم چنین می‎‌‌تونین با استفاده از صورتجلسه پیشرفته امکاناتی نظیر تعریف رئیس جلسه، دبیر جلسه، اعضاء، مدعوین، یادآوری جلسه، پیگیری مصوبات، امضای دیجیتال را جهت مدیریت بهتر جلسات در اختیار داشته باشین و خیالتون از بابت مدیریت کردن جلساتتون، راحت راحت باشه.

پرونده مشتریان (CRM)

پرونده مشتریان (CRM)

برای مشتریان حقیقی و یا حقوقی شرکت پرونده الکترونیک بسازین و محتواهای لازم رو خیلی راحت در اون پرونده قرار بدین.

سیستم یادآوری

سیستم یادآوری

برای مشتریان حقیقی و یا حقوقی و برای رویدادهای مختلف سازمانتان، یادآوری ثبت کنین و از فراموش شدن کارها، خیلی راحت جلوگیری کنین.

جمع داری اموال

جمع داری اموال

اگه می خواید بدونید که هر کدوم از وسیله‌هاتون الان کجا هستن و هر وسیله‌ای چه جابجایی‌هایی داشته و کی داده به کی و کی از کی گرفته، این ماژول خیلی به کمکتون میاد.

یادداشت های شخصی

یادداشت های شخصی

دیگه از شر کاغذ خلاص میشید و یه جایی مرتب و منظم برای خودتون دارین که می‌تونین یادداشت‌های شخصیتون رو توش بنویسین. می تونین یادداشت‌ها و چک لیست‌های شخصی خودتون رو در یک محیط اختصاصی و کاملا شخصی ثبت و نگهداری کنین.

مدیریت دانش

مدیریت دانش

دیگه از دغدغه اینکه چیکار کنم که مطالبی که به افراد آموزش میدم یا افراد خودشون آموزش می‌ببینند و تجربه‌هایی که بدست میاد رو یه جایی مکتوب داشته باشم، خلاص بشوید و مطالب و تجربه‌های هر شخص را به‌صورت مکتوب و دسته بندی شده، در سامانه آنلاین در کنار خود داشته باشید.

پاداش و جریمه

پاداش و جریمه

کنترل پاداش‌ها و جریمه‌هایی که برای کارمندان در نظر می‌گیری رو با خیال راحت بسپارش به تایماز. اون برات ثبت و نگهداری می‌کنه و بعدش ریزشو بهت نشون میده و جمعشو برات حساب می‌کنه.

نظرسنجی

نظرسنجی

وقتی این قسمتو داشته باشی، دیگه خیالت راحته که هر جایی نیاز به نظرسنجی داری، یه فرم آنلاینی داری که میدی به اشخاص تا بیان پیشنهادات و انتقاداتشون رو خیلی راحت بهت بگن.

میز کار و مانیتورینگ

میز کار و مانیتورینگ

میتوانید برای بررسی وضعیت کارهای شرکت از مانیتورینگ استفاده کنید.

پیامک ها

پیامک ها

اگه میخوای برای اطلاع رسانی های مختلف به پرسنل یا مشتریات پیامک رو ارسال کنی و هندل کردن همه این موارد رو یه جا داشته باشی، این بهترین انتخاب میتونه باشه برات.